Wina & Koktajle

 
 

W swojej ofercie gwarantujemy nieprzypadkową selekcję oraz dobór win, które podkreślą wyjątkowość każdego spotkania. Nasza propozycja stale ulega zmianie i uzależniona jest od aktualnych trendów oraz inspiracji, za którymi podążamy.

Autorem Naszej piwniczki jest profesjonalny Sommelier, członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, absolwent londyńskiej Wine & Spirit Education Trust.

Jako jedyni posiadamy kartę win bankietowych reprezentujących każdy z winiarskich regionów Świata. Waszej ocenie oddajemy, która pozycja wydaje się najlepsza stwarzając możliwość zdegustowania każdego z nich. Kierujemy się zasadą, że dobre wino to takie, które Nam po prostu smakuje.

Nasza oferta obejmuje także znakomitą selekcję napojów i alkoholi. Proponujemy autorskie i nowoczesne propozycje open barów. Stosujemy również unikalne rozwiązania powierzchni barowej.

Oferujemy wybór ponad 200 koktajli i drinków przygotowywanych przez profesjonalnych barmanów.
Nasz zespół w tym zakresie to absolwenci Akademii Miksologii; praktycy wyszkoleni w oparciu o program i międzynarodowe standardy Bartenders Association.

Szczególnie polecamy:

  • regionalne piwa butelkowe
  • niszowe napoje bezalkoholowe
  • naturalne i domowe lemoniady
  • alkoholowe poncze owocowe
  • wino Sangria ze świeżymi owocami

Naszą ambicją jest stałe aktualizowanie oferty o nowości, które stale odkrywa rynek gastronomiczny. Przenosimy rozwiązania lifestylowe na grunt cateringowy, oferując niespotykane produkty.

Zapraszmy do kontaktu w celu omówienia aktualnej oferty oraz wspólnego wybrania win do degustacji.